• 066 782 43 40  
 • м. Переяслав вул. Миру 43
 • Працюємо з 10:00 - 21:00

Пуер – дивовижний чай. Неймовірно насичений і багатий смак, величезна кількість корисних властивостей і благотворний вплив на організм – це все про нього. Це китайський сорт чаю, який в Піднебесній називають «напоєм довголіття». Щоб закохатися в цей чай, досить спробувати його один раз – але за умови, що ви правильно його заварили.

Шен пуер і шу пуер: один сорт, різні смаки

Пуер – це особливий сорт чаю, який роблять виключно з листя Camellia sinensis var. Assamica. Ця рослина росте в провінції Юньнань. Для виробництва напою беруть тільки верхні листочки і піддають їх особливій ферментації.

Існує два види чаю пуер:

 • шен – зелений. Для його виготовлення листя тривалий час ферментують природним шляхом, без використання каталізаторів процесу. Чим більше витримка, тим вище цінність чаю – дорогі ексклюзивні сорти можуть ферментуватися 10 років.
 • шу – чорний. Цей вид вважається молодим, його почали виробляти в 20 столітті. Використовується прискорена штучна ферментація, яка дозволяє скоротити тривалість процесів від декількох років до пари днів. Корисні властивості чаю зберігаються, але собівартість виробництва знижується. Тому шу доступний і популярний.

Пуер – насичений смак і користь для здоров’я

Чай пуер має насичений смак і аромат. Але цінують його за корисні властивості, відомі багатовіковій китайській медицині і доведені сучасними клінічними дослідженнями.

Корисні властивості пуеру включають:

 1. Поліпшення концентрації уваги і когнітивної функції мозку. Листя китайської камелії містять кофеїн, він збільшує мозкову активність, допомагає зосередитися.
 2. Зниження ваги. Уповільнює процес синтезу нових жирів і стимулює спалювання наявних. Ферменти чаю збагачують організм пробіотиками і корисними для міклофлори бактеріями, які контролюють рівень глюкози і пригнічують апетит.
 3. Очищення організму. Містить речовини, які допомагають селезінці очищати кров, нейтралізують вільні радикали.
 4. Захист печінки. Знижує жирові відкладення в печінці, що скорочує ризик розвитку цирозу, діабету другого типу, ракових пухлин. Поліпшується функція печінки.
 5. Зняття головного болю. Покращує кровотік, прискорює циркуляцію крові, клітини отримують більше кисню. Кисень знімає головний біль і навіть пригнічує мігрені.

Пуер покращує імунну систему, діє як природний антиоксидант.

Головне – правильно заварити чай

Пуер потрібно заварювати правильно. Це дасть можливість виявити його смак і аромат, цілющі властивості.

Рекомендації для заварювання пуеру:

 • використовуйте чисту воду;
 • для максимального розкриття смакових і корисних властивостей використовуйте 3-5 грам чаю (1-2 чайні ложки) на 150 мілілітрів води;
 • всі види пуеру (шен, шу, в пакетованій або розсипний формі) заварюють окропом. Вода нижче 90-95оС не дозволить заварити чай і розкрити його характеристики;
 • настоювати можна від 20 секунд до 5 хвилин, в залежності від особистих уподобань.

При подачі в напій можна додавати молочні продукти, лимон. При заварюванні любителі додають трави або свіжі ягоди, спеції (корицю, гвоздику, імбир).

Якісний чай пуер замовити ви можете в компанії Apis Tea. Наш чай – це древні китайські традиції зі збереженням усіх рецептів. Ми імпортуємо вже готовий продукт, який піддавався ферментації відповідно до стандартів виробництва сорту пуер, забезпечуємо його правильне зберігання та фасування. З українських особливостей нашої продукції – тільки демократичні ціни.

2 Comments

 1. PRM
  09.02.2021 в 05:13

  Якщо говорити про порівняння шен пуер і шу пуер, різниця є, і вона досить відчутна. Чай із довготривалою витримкою має більш елегантний смак, як на мене, більш багатий і витончений. Мені він однозначно подобається більше, хоча на щодень частіше купую «молодий» чай. А загалом вважаю, що пуер найкращий в світі чай!

 2. Алінка
  09.02.2021 в 05:15

  До речі, у вас не зазначено, що чай пуер містить велику кількість вітаміну Е, який називають «жіночим» чи «вітаміном краси і молодості». Він покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Якщо хочете зберегти молодість і красу без хірургії – правильно харчуйтесь і пийте чай пуер.

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Всі результати пошуку